Papildierīču noteicējs

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties vajadzīgo papildierīci, veicot ne vairāk, kā 3 soļus

Mēs iesakām šādus izstrādājumus

DREMEL® universālās skrūvspīles Multi-Vise

Firmas Dremel universālās skrūvspīles Multi-Vise, kas veidotas pēc principa “trīs vienā”. Stacionāras skrūvspīles, atsevišķi lietojama ierīce iespiešanai un instrumenta turētājs. Nostiprināmas uz ikviena darba galda, parastā galda vai darba virsmas Tās iespējams pagriezt par 360° un noliekt par 50°. Ļauj fiksēt apstrādājamo priekšmetu jebkurā vēlamajā leņķī. Skrūvspīles var lietot kopā ar pamatni vai arī atvienot un lietot kā atsevišķu ierīci iespiešanai. Viegli pielāgojamas lielāka izmēra priekšmetu iestiprināšanai. Ļauj stabili nostiprināt liela izmēra objektus un pasargā neizturīgus priekšmetus no sabojāšanas. Droši notur vietā apaļus un neregulāras formas priekšmetus. Ļauj ātri izņemt priekšmetu no spīļžokļiem. Nodrošina augstu stabilitāti, nepieļauj apstrādājamā priekšmeta pagriešanos un noliekšanos. Iespēja pievienot apgaismošanas ierīci DREMELite.

Papildierīce virsfrēzēšanai

Ļauj pārveidot Dremel elektroinstrumentu par virsfrēzi, ar kuru var ērti iefrēzēt apļus, simbolus un padziļinājumus, veidot dekoratīvas malas un frēzēt paralēli malai. Rokturī iebūvēts iegremdēšanas fiksators - tas vienkārši jāpagriež, lai atbrīvotu vai fiksētu elektroinstrumentu. Divas dziļuma atdures ļauj ātri un precīzi uzstādīt apstrādes dziļumu. Malu vadotne un apļa vadotne nevainojami taisnu un apļveida frēzējumu veidošanai. Šablonu vadotņu komplekts ļauj viegli iefrēzēt burtus un ornamentus.

Turētājs elektroinstrumenta piekāršanai

Ļauj ērti piekārt Dremel multiinstrumentu virs darba galda. Ļoti ērts piederums, lietojot elektroinstrumentu kopā ar lokano vārpstu. Nostiprināms uz darba galda, kura biezums nepārsniedz 42 mm, un tā augstums ir regulējams robežās no 300 līdz 1070 mm. Ļauj uzglabāt piederumus, ievietojot tos pamatnē.