DREMEL® izzāģēšanas zāģis Moto-Saw

Dremel Moto-Saw ir kompakts un viegli lietojams izzāģēšanas zāģis, kas ļauj veidot precīzus zāģējumus visdažādākajos materiālos. Pateicoties plašajai zāģa asmeņu izvēlei, ar izzāģēšanas zāģi Dremel Moto-Saw var viegli zāģēt daudzus un dažādus materiālus. Noņemams rokturis ļauj izmantot zāģi ne tikai stacionāri, bet arī rokas režīmā jebkurā vietā. Šis lietotājam draudzīgais izzāģēšanas zāģis ir ne tikai viegli uzglabājams un uzstādāms, bet arī viegli lietojams. Dremel Moto-Saw ir lietotājam visdraudzīgākais izzāģēšanas zāģis.

  • Viegli lietojams: ātra piederumu nomaiņa, viegla uzstādīšana un ērta uzglabāšana, pateicoties instrumenta nelielajiem izmēriem.

  • Divi lietošanas veidi: stacionārā režīmā, kas nodrošina augstu precizitāti, un rokas režīmā, kas ļauj apstrādāt liela izmēra priekšmetus.

  • Samazināta vibrācija: to nodrošina īpašs roktura balsts.

  • Precīzi, taisni zāģējumi: tos nodrošina vadotnes sliedes un paralēlā vadotne, kas ļauj veidot paralēlus zāģējumus līdz 18 mm attālumā.

Dremel Moto-Saw ir kompakts un viegli lietojams izzāģēšanas zāģis, kas ļauj veidot precīzus zāģējumus visdažādākajos materiālos.

Izlaist ievadu